ПРЕПОРАЧУВАМЕ

 • Pro-Visio

  705ден

  Pro-visio таблетите содржат хранливи материи кои придонесуваат во одржувањето на нормален вид.

 • Analgin

  40ден

  Analgin - метамизолот е пиразолонски дериват од групата ненаркотични аналгетици. Поседува аналгетично, антипиретично...

 • Celia Expert 3

  470ден

  Celia Expert 3 Адаптирана формула бебиња над 12 месеци

 • SILK ® крема за депилација

  125ден

  SILK® крема за депилација на тело со уреа - Брзо, ефикасно и безболно ги отстранува несаканите влакна од телото.

 • Avene Tolérance extrême Crème

  1,280ден

  Tолеранс екстрим против иритации, за смирување.

 • Phlebodia

  840ден

  Овој лек е венотоник (го зголемува тонусот на ѕидовите навените) и васкулопротекторо (го зголемува отпорот на малите крвни садови).

СЛУЧАЈНИ

 • SILK ® ROLL-ON за депилација на тело

  180ден

  SILK® ROLL-ON природна смеса за депилација на тело.

 • Vitalis Slim

  1,050ден

  Vitalis Slim е безбеден, потполно природен, атестиран и проверен диететски производ за слабеење.

 • AcaiAce HealthAid

  820ден

  AcaiAce е бобинка богата со антиоксиданс која расте во Бразил, нудејќи супериорни здравствени придобивки. Таа е природен извор на хранливи...

 • Omega 3

  670ден

  Научните истражувања покажуваат дека консумирањето omega 3 масни киселини го намалува ризикот од коронарно срцево заболување.

 • Be safe® – hCG

  110ден

  Be safe®hCG тест за утврдување бременост - е брз тест, едноставен за да го изведете и сами, во домашни услови.

 • Entan

  505ден

  Entan - за подобрување на крвоснабдувањето во мозокот, периферната циркулација...

 • Klorane Shampooing Amande

  450ден

  Шампон од бадемово млеко за поголема мекост волумен и сјај.

 • Rossmax TG 100

  350ден

  Апарат за мерење на температура Rossmax TG 100, ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ!

 • Extra-Doux

  610ден

  Шампон Ексстра-Ду за честа употреба.

 • Avene Cicalfate Crème réparatrice

  590ден

  Цикалфат антибактериски крем за обнова на чувствителна, иритирана и оштетена кожа.

 • Celia Expert 3

  470ден

  Celia Expert 3 Адаптирана формула бебиња над 12 месеци

 • Avaricon cream

  265ден

  Avaricon cream - крем за ублажување на тегобите настанати како последица на пореметување на...